Ο Αρμάντο και η Γκαμπριέλα φέρνουν την τέχνη της σοκολάτας στο επόμενο επίπεδο στο γραφικό κατάστημά τους στη Σικελία. Το ζευγάρι μοιράζεται μαζί μας το ταξίδι της ζωής τους, από το πώς ερωτεύτηκαν σ’ ένα αρτοποιείο μέχρι το πώς εμπνεύστηκαν να δημιουργήσουν μερικά από τα πιο εκπληκτικά επιδόρπια.
Το πρώτο σας βήμα για να μάθετε περισσότερα μπορεί να είναι τόσο απλό όσο ένα δωρεάν τεστ προσωπικότητας.